Кошик
1474 відгуків
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

ПюреВАКС вакц. RCP (для кішок)

  • Очікується

280 грн.

+380666943081
+380973267924
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
ПюреВАКС вакц. RCP (для кішок)
ПюреВАКС вакц. RCP (для кішок)Очікується
280 грн.
+380666943081
+380973267924

Опис

Вакцина Пуревакс RCP виготовлена з культуральної рідини лінії клітин нирок кішки, інфікованих аттенуированным герпесвирусом ринотрахеїту кішок (штам FHV F2); інактивованого бромоэтиленимином антигену калицивируса кішок (штами FCV 431 і G1); культуральної рідини лінії клітин нирок кішки, інфікованої аттенуированным вірусом ринотрахеїту кішоккішок (PLI IV), з додаванням гентаміцину 16,5 мкг.

Властивості

Вакцина Пуревакс RCP викликає формування імунної відповіді у кішок до збудників панлейкопенії, інфекційного ринотрахеїту та калицивироза кішок через 14-28 діб після введення, тривалістю не менше 12 місяців. В одній іммунізуючої дозі міститься аттенуірований герпесвірус кішок (штам FHV F2), не менш 104,9 ТЦИД50, інактивовані антигени калицивируса кішок (штам FCV 431 і G1), не менше 2,0 Од.ІФА; інактивований вірус панлейкопенії кішок (PLI IV), не менш 103,5 ТЦИД50. Вакцина нешкідлива, лікувальними властивостями не володіє.

Протипоказання

Вакцина призначена для профілактики панлейкопенії, інфекційного ринотрахеїту та калицивирусной інфекції кішок. Заборонено прищеплювати клінічно хворих і/або ослаблених тварин. За 10 днів до вакцинації необхідно провести дегельмінтизацію кішки. Вагітні та лактуючі тварини не підлягають вакцинації. Вакцину Пуревакс RCP вводять підшкірно, з 8-ми тижневого віку, дворазово з інтервалом 3-4 тижні, в дозі 1 мл незалежно від маси і породи кішок. Ревакцинацію кішок проводять щорічно. При високому рівні материнських антитіл у крові кішок першу вакцинацію проводять у 12-тижневому віці. Перед вакцинацією ліофілізований компонент вакцини Пуревакс RCP змішують з розчинником. Підготовлений препарат необхідно використати негайно. При вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики і антисептики. Симптомів прояву панлейкопенії, інфекційного ринотрахеїту та калицивирусной інфекції або інших патологічних ознак при передозуванні вакцини не встановлено. Особливостей поствакцинальної реакції при первинній і повторних иммунизациях не встановлено. Слід уникати порушень схеми проведення вакцинації, оскільки це може призвести до зниження ефективності імунопрофілактики панлейкопенії, інфекційного ринотрахеїту та калицивирусной інфекції кішок. У разі пропуску чергового введення необхідно провести імунізацію як можна швидше. При застосуванні вакцини згідно з інструкцією побічних явищ та ускладнень, як правило, не відзначається. На місці ін'єкції іноді можлива поява швидко зникає припухлості. У виняткових випадках можлива анафілактична реакція. У цьому разі проводять симптоматичне лікування. Не допускається одночасне застосування вакцини Пуревакс RCP з іншими імунобіологічними препаратами, за винятком вакцини від сказу Рабизин виробництва компанії «Merial» за умови роздільного їх введення. Терміни можливого використання продукції тваринного походження після введення вакцини Пуревакс RCP не встановлюються.

10 доз (10 флаконів ліофілізованої вакцини і 10 флаконів розчинника)

Інформація для замовлення

  • Ціна: 280 грн.