Кошик
1474 відгуків
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

В період роїння бджолиних сімей АПІРОЙ

В період роїння бджолиних сімей АПІРОЙ

Роїння бджіл є одним з методів розмноження бджолиних сімей.

Але в силу ряду причин воно має кілька недоліків, а саме: зменшення сили бджолиних сімей, що призводить до зниження їх продуктивності, поширення хвороб через ройових бджіл. Тому виникає необхідність у попередженні роїння бджолиних сімей.

Сім'ї бджіл рояться в другу половину весни, з настанням теплої погоди. Роїння робить істотний вплив на медозбір бджолиних сімей; воно безпосередньо зачіпає інтереси практичної діяльності бджоляра, тому з давніх пір дослідники цікавилися розкриттям цього інстинкту і виявленням причин, його викликають.

Для привлечения и поимки роев на пасеках в период роения пчелиных семей наша ветаптека zookiss.prom.uaпредлагает АПИРОЙlink text В начале ожидаемого срока роения гель наносят на привой в количестве 1 г (~? чайной ложки) в виде окружности диаметром ~ 8-10 мм и обновляется ежедневно в течение всего срока роения.
При использовании препарата в роевнях, гель в количестве 10 г (~ 2 чайные ложки) однократно наносится на внутреннюю часть роевни.
Підготовлені роївні розвішують на жердинах або на деревах на рівні 3-5 метрів від землі з боку панівних вітрів на відстані 100-800 метрів від пасіки.
Періодичність огляду роїв не рідше одного разу за дві доби.
Після затримання і посадки роя у вулик, роївні з «Апіроем» використовують для повторних затримок (~ протягом 10 днів).

Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.