Кошик
1474 відгуків
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

Остеохондроз? Не питання!

Остеохондроз? Не питання!

Як відомо, такими захворюваннями, як остеохондроз страждають не тільки літні люди, а й молодь. Причиною цього може бути сидячий спосіб життя. Третину свого життя майже всі офісні співробітники проводять сидячи за столом, працюючи за комп'ютером. А потім не розуміють, звідки взялася біль в руках і ногах, шиї, внутрішніх органах, і чому так часто бувають головні болі. Причиною тому може бути початок розвитку остеохондрозу або зовсім його певна стадія. Небезпека цього захворювання полягає в тому, що при остеохондрозі повільно йде руйнування міжхребцевих дисків.
Найпоширенішим є поперековий остеохондроз, який крім болю в спині, може створювати біль в нижніх кінцівках. Шийний остеохондроз страшний тим, що крім болю в руках, впливає також на кровообіг в голові і призводить до виникнення головних болів. Міжхребцева грижа та остеохондроз хребта можуть створювати болю в грудній клітці і внутрішніх органах.
Крім сидячої роботи, причиною розвитку остеохондрозу можуть стати порушення обміну речовин, генетична схильність, а також недостатнє фізичний розвиток організму.
Для профілактики і лікування остеохондрозу можна використовувати різні мазі, креми і Геліlink text на основі лікарських трав і ефірних масел, які зовні сприятливо впливають на кісткові, м'язові і суглобові, хрящові тканини. Ефективно допомагають позбутися болю при лікуванні остеохондрозу гелі для коней! У народній медицині зазвичай їх використовують люди, більше ніж коні. Гелі для коней зарекомендували себе як дійсно допомагає, ефективний засіб для лікування суглобів та інших захворювань опорно-рухового апарату. Так наприклад ГЕЛЬ зігріваючий з екстрактом перцю і прополісу link textзроблений на основі екстракту стручкового перцю, ефірна олія гвоздики, настоянка червоного перцю, екстракт прополісу, Гелі для коней не містять хімії і біологічно активних речовин незрозумілого походження, як ті мазі і гелі, які можуть зустрічатися в звичайних аптеках. Ще один приголомшливий Гель потрійної дії «Жокей" Володіє охолоджуючим, що розігріває, болезаспокійливу і протизапальну дію. Сукупні властивості складових гелю викликають подразнення нервових закінчень, що супроводжується відчуттям холоду, легкого поколювання, що через 1,5-2 години змінюється зігріваючою дією. Внаслідок чого відбувається розширення кровоносних судин в запаленої області і знімається набряк тканин. Зникає біль, відновлюється робота уражених тканин.
Люди, которые уже попробовали чудодейственные гели для лошадей, довольны результатами такого нетрадиционного лечения, и избавились от болей в суставах, мышцах, спине и связках. И эти народные средства лечения остеохондроза вполне доступны. Купить гели для лошадей можно в ветеринарной аптеке zookiss.prom.ua. А цена на гели для лошадей гораздо уступают препаратам от суставных болезней, которые продаются в обычных аптеках.
Пользуйтесь на здоровье, и не забывайте, что для профилактики остеохондроза нужно периодически делать легкие физические упражнения для разминки всех частей тела.
Будьте здорові!