Кошик
1474 відгуків
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

Дійсно користь від риб'ячого жиру настільки значна?

Дійсно користь від риб'ячого жиру настільки значна?

Рекомендований в якості вітамінної підгодівлі для собак і кішок як джерело вітаміну D і незамінних поліненасичених жирних кислот, регулюють жировий обмін, знижують рівень холестерину в крові, сприяють профілактиці серцево-судинних захворювань і артриту, зменшення ризику тромбоутворення, підвищення м'язового тонусу і фізичної витривалості. Підживлення забезпечує нормальний ріст і розвиток тварини, надає оздоровчий ефект на стан шкіри і вовняного покриву, зміцнює кістковий скелет, прискорює процеси відновлення після перенесених захворювань, укусів, переломів, покращує апетит, сприятливо позначається при виношування потомства.
У тваринництві Риб'ячий жир застосовують для прискорення росту і розвитку тварин і як профілактичний і лікувальний засіб при захворюванні на рахіт, ксерофтальмией та ін. Як відомо, вітамін А активно впливає на ріст і регенерацію клітин шкірного покриву і слизових, відповідає за утворення зорових пігментів. Вітамін D стимулює засвоєння організмом кальцію і фосфору і, як наслідок, сприяє нормальному росту кісток і зубів. Поликислоты, які, на жаль, не синтезуються організмом самостійно, забезпечують процес розщеплення жирів, що дуже важливо для тих, хто має проблеми із зайвою вагою, беруть участь у виробленні простагландинів, підвищують еластичність судин.
Крім того, риб'ячий жир, подібно шоколаду, здатний стимулювати вироблення гормону серотоніну, який перешкоджає розвитку стресів і депресій, запобігає спазми судин і дистрофічні процеси в мозку.
Риб'ячий жир ефективно допомагає лікуванню атеросклерозов, тромбофлебітів, депресивних станів, порушення функцій пам'яті. Він сприяє зміцненню імунітету, внаслідок чого рекомендований людям, часто страждають від респіраторних захворювань. Риб'ячий жир незамінний для дітей в період росту кісток.

Для жінок хочеться спеціально відзначити користь риб'ячого жиру для краси волосся і шкіри. Риб'ячий жир використовують в масках для волосся, коли необхідно впоратися з посіченими кінчиками або додати волоссю блиску. Що стосується шкіри, то риб'ячий жир робить її більш м'якою і ніжною, знімає лущення, а взимку стане відмінним додаванням до крему для рук.link text