Кошик
1474 відгуків
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

ГАМАВІТ ТА ФОСПРЕНІЛ — препарати XXI століття

ГАМАВІТ ТА ФОСПРЕНІЛ — препарати XXI століття

Стрес — це неспецифічна відповідь організму на будь-надзвичайний або патологічний вплив. Він дозволяє організму адаптуватися до існуючих умов. Якщо організм не здатний пристосуватися, то він гине.

Останні розробки сучасної науки для боротьби зі стресом припускають використання імунокоректорів та адаптогенів, так як імунна відповідь організму при стресі пригнічений.

При розвитку патогенної стресової реакції необхідно заповнення добових витрат вітамінів і, насамперед, вітаміну С, який впливає на метаболізм і підвищує стійкість тварин до токсичних продуктів обміну речовин. Необхідні також вітаміни групи В, які потрібно вводити собак (особливо літнім) перед гучними святкуваннями. І аскорбінова кислота і вітаміни групи В (і безліч інших компонентів, включаючи фізіологічно збалансовану суміш амінокислот з вітамінами, біогенний стимулятор — екстракт плаценти, імуномодулятор — нуклеінат натрію і ін. ) містяться в комплексному препараті Гамавіт.

Особливо ефективно застосування Гамавіта для профілактики психоемоційного стресу і його негативних наслідків за кілька годин до очікуваної стресовій ситуації (транспортування, виставки, зміна житла, візит до ветлікаря, святкові феєрверки, змагання з аджиліті та ін ). При цьому у тварин не спостерігається пригнічення стану, ні інших побічних ефектів, характерних для нейролептиків і транквілізаторів. Окремо слід підкреслити, що застосування Гамавіта реабілітації післяопераційних станів значно скорочує термін, а використання його дегельмінтизації дозволяє зняти токсичну дію на організм антгельмінтиків та продуктів розпаду глистів.

Найкращий антистресовий ефект досягається при спільному використанні Гамавіта з Фоспренілом, що істотно прискорює процеси реабілітації і підвищує опірність організму. Фоспреніл — повністю натуральний препарат, який отримують за особливою технологією з екологічно чистої хвої сосни. Фоспреніл володіє яскраво вираженим противірусним ефектом. У багатьох клініках він з успіхом використовується при лікуванні парвовирусного ентериту, чуми м'ясоїдних, панлейкопенії, калицивироза та інших вірусних захворювань.

Вакцинація — теж стрес для організму, особливо якщо використовуються полівалентні вакцини. Часто ослабленому організму складно виробити досить хороший імунітет, щоб протистояти захворюванню. Тоді на допомогу йому приходить Фоспреніл, який не тільки посилює імунну відповідь на вакцину, але також знижує поствакцинальний стрес, істотно знижуючи ризик захворювань собак і кішок. Фоспреніл також призначають елітним тваринам перед виставкою та в'язкої для профілактики вірусних інфекцій. Це особливо важливо для власників розплідників.

Таким чином, Гамавіт та Фоспреніл є високоефективними антистрессорными засобами. Використання цих препаратів у профілактичних цілях допоможе убезпечити собаку не тільки від можливого зараження при контакті з хворою твариною, але й від несприятливих наслідків стресових впливів. Обидва препарату абсолютно нешкідливі, не мають побічну дію.
link text

link text