Кошик
1474 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 09.01.2020 по 16.01.2020, будут обработаны позже. С 17.01.2020 компания продолжит работу в обычном режиме.

"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081
  • "Медовый Рай"
  • Статті
  • Вітаміни для котів з кальцієм впливають на нервові функції організму кішки

Вітаміни для котів з кальцієм впливають на нервові функції організму кішки

Вітаміни для котів з кальцієм впливають на нервові функції організму кішки

Дехто з власників годує котів м ясом, яйцями і невеликою кількістю кисломолочних продуктів. При такій дієті істотно порушується баланс кальцію і фосфору. М'ясо містить велику кількість фосфор, а кисломолочні продукти не можуть повністю покрити потребу в кальції.

Кальцій відіграє важливу роль у проходженні сигналу по нервових закінченнях - аксонах, тобто в провідності нервової тканини. Вітаміни для котів з кальцієм потрібні для стимуляції мускулатурної еластичності (розтягнення-стиснення), міцних здорових зубів і кісток, підтримки нормальної функції нервової. Нестача вітамінів для котів з кальцієм призводить до фрази якості і крихкості кісток (кальциноз), болю в суглобах і кістках, частих переломів і можливо навіть паралічу. Подібна ситуація спостерігається при нестачі вітаміну D. У групу підвищеного ризику входять вагітні та кішки, а також вихованці після переломів. Кажуть, що якщо кішка-мама переховує кошенят з місця на місце, тоді їй не вистачає кальцію. Нестача вітамінів для котів з кальцієм особливо небезпечна для кошенят, організм яких зростанні і потребує підвищеної кількості кальцію. Для правильного розвитку їх кісткового скелету має велике значення співвідношення кальцію і фосфору.

Відомо, що під час вагітності організм кішки витрачає велику кількість лабільного кальцію, що циркулює в кровоносній системі, на побудову тіл плодів і на молоковіддачу в останні дні вагітності кішки. Якщо не вистачає кальцію і вітамінів для вагітних кішок, тоді організм починає використовувати стабільний кальцій, тобто тієї, що міститься в кістках. У результаті відбувається вимивання кальцію з кісток. У такій ситуації іонів кальцію не вистачає для проведення сигналу в матку, що призводить до млявого її скорочення.

Про нестачу вітамінів для котів з кальцієм свідчать такі симптоми: часті переломи, судоми, м язові болі, скутість рухів, аллергоз, пародонтоз, остеопороз, інфекційні хвороби.

Дуже важливо при натуральному годуванні кішки додавати вітаміни для котів з кальцієм. Альо, які вітаміни давати коту і скільки необхідно кальцію? Для довгого здорового життя та повноцінного розвитку кота потрібно враховувати співвідношення кальцію і фосфору 1:1. Максимум воно може становити 2:1, але не більше. Коту рекомендується давати в день приблизно 200 мг кальцію. Також варто врахувати вагу вихованця: 60-100 мг кальцію на 1 кг ваги. Вагітним кішкам і кошенятам дозу можна збільшити. Не забувайте, що надлишок вітамінів для котів з кальцієм гальмує всмоктування заліза, магнію і фосфору в шлунково-кишковому тракті, а також провокує появу хвороб нирок.

Обираючи вітаміни для котів з кальцієм, важливо звернути увагу на вказану на етикетці кількість кальцію. Як джерело кальцію можна використовувати також кісткове борошно, фітоміни. Останні, це гомеопатичні препарати на травах, що містять мінерали, в тому числі і кальцій. У важких випадках кальцій у вигляді глюконату вводять внутрішньом'язово.