Корзина
1443 отзыва
Контакты
"Медовый Рай"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666943081+380973267924
+380445257075
Анна, Марина-консультанты.
УкраинаКиевул. Стратегическое шоссе,35
Карта

Пчеловар (аналог апивароля) 20табл.в упаковке.

Пчеловар (аналог апивароля) 20табл.в упаковке.
Пчеловар (аналог апивароля) 20табл.в упаковке., фото 2
  • В наличии

95 грн./упаковка

Пчеловар (аналог апивароля) 20табл.в упаковке.
95 грн./упаковка
В наличииПчеловар (аналог апивароля) 20табл.в упаковке.
Купить
+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
Купить
+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
  • График работы
  • Адрес и контакты

   «Пчеловар», термічні таблетки для лікування варроатозу та акарапідозу ( 20 таблеток)

Показання щодо використання: Препарат «Пчеловар» призначений для лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Пластиковий флакон, що містить 20 таблеток, масою 1,00 г.

Складові компоненти: амітраз  — 12.50 мг, тимол – 6.25 мг, ментол – 4.17 мг, калієва селітра - 5.00 мг, стабілізатор – 2.5 мг, допоміжні компоненти.

Фармакологічна дія: Препарат «Пчеловар» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні  варроатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Під час тління таблетки препарату «Пчеловар» виділяється значна кількість диму, в тоці якого ефективно переносяться активні діючі компонети препарату. При цьому увесь об’єм вулику швидко наповнюється насичинеми парами компонентів препарату «Пчеловар», а їх концентрація залишається стабільною протягом усього часу експлікації. При температурі тління таблет-масси відбувається інтенсивне випаровування та сублімація хімічних субстанцій в вигляді активних парів, які, в суцільному щільному потоці диму, рівномірно розповсюджуються в об’ємі вулика. Діючі речовини препарату «Пчеловар», - амітраз, тимол, ментол, розповсюджуючись в газовій фазі, ефективно розподіляються в загальному об’ємі вулика та проявляють збуджуючий вплив на нервову систему паразитів, активно вражаючи їх та викликаючи параліч. Вражені паразити опадають на дно вулика безпосередньо в процесі обробки та протягом часу додаткової експлікації - 30 хв. Діючі речовини препарату продовжують діяти в організмах паразитів ще наступні 2-3 доби, викликаючи їх поступове враження та загибель.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Пчеловар» бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor, проводять навесні, влітку та восени. Обробку препаратом «Пчеловар» слід проводити рано вранці або ввечері при температурі навколишнього повітря від +5°С до + 15°С. Термічні смужки препарату «Пчеловар» застосовують для обробки бджолосімей навесні, після їх обльоту, в літньо-осінній період ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду.

Препарат «Пчеловар» застосовується з розрахунку 1 термічна таблетка на 1 бджолосім’ю з 10 соторамок. Перед початком обробки препаратом «Пчеловар» вулик герметизують, на дно вулика встановлюють сітчастий підрамник, який устилають чистим папером.

1.      Таблетку запалюють та в тліючому вигляді вносять в льоток, тління таблетки повністю завершується через 2-3 хв, експлікацію продовжують додатково 30 хв. Після завершення обробки, золу, що залишилась, слід видалити з вулика.  Папір з днища вулика, з кліщами, що осипалися, видаляють та спалюють. При застосуванні препарату «Пчеловар» необхідно, щоб таблетка інтенсивно тліла, але не горіла.  Якщо термічна таблетка препарату «Пчеловар» загасла, її тління необхідно активізувати за допомогою газового пальника.

2.      Також для обробки препаратом «Пчеловар» можуть бути використані димова гармата «Varomor» та електродимар лікувальний «Varrojet». При цьому тліючу таблетку препарату «Пчеловар» вставляють в пристрій, розміщуючи в направленому потоці повітря, а вихідний отвір пристрою вставляють в льоток вулика, спрямовуючи струмінь активних парів препарату в льоток.

У випадку сильного ураження бджолосім’ї кліщем допускається додаткова повторна обробка 1 таблеткою препаратом «Пчеловар», не раніше ніж через 7 днів. При дотриманні рекомендованого дозування препарат «Пчеловар» не справляє шкідливого впливу на бджіл, бджолиних личинок та продукти бджільництва.

Застереження: Препарат «Пчеловар» застосовують при температурах навколишнього середовища в діапазоні +5⁰С ÷ +15⁰С. Обробку препаратом проводять вранці або ввечері, коли більшість бджіл знаходяться в вулику.

Не застосовувати препарат «Пчеловар» одночасно з іншими препаратами проти варроатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Пчеловар», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Пчеловар» необхідно відкривати безпосередньо перед застосуванням. Суворо заборонено використовувати препарат «Пчеловар» після закінчення строку придатності!

При роботі з препаратом «Пчеловар» слід дотримуватися основних вимог з правил техніки безпеки при роботі з хімічними препаратами та виконувати загальні правила пожежної безпеки. Всі роботи з термічними смужками препарату «Пчеловар» слід проводити використовуючи засоби індивідуального захисту: гумові рукавички, спецодяг та респіратор. Під час проведення обробки препаратом «Пчеловар» заборонено їсти, пити, палити тощо. Після закінчення роботи обличчя та руки слід вимити теплою водою з милом. Слід уникати потрапляння диму тліючої таблетки в очі або до дихальних шляхів!

Умови зберігання: Препарат «Пчеловар» необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від 0 ºС до +20 ºС. Препарат «Пчеловар» необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Побічна дія: При застосуванні препарату «Пчеловар» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Пчеловар» згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано. 

Строк придатності: 12 місяців від дати виробництва.

Виробник: ТОВ Науково-Виробниче Підприємство "Нектар", м. Мінськ, Республіка Білорусь

 

 

 

 

 

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 95 грн./упаковка