Корзина
1462 отзыва
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

Тиматол -10 смужок. Білорусь. (тимол та еф.масла)

  • В наличии

53 грн.

+380666943081
+380973267924
  • График работы
  • Адрес и контакты
Тиматол -10 смужок. Білорусь. (тимол та еф.масла)
Тиматол -10 смужок. Білорусь. (тимол та еф.масла)В наличии
53 грн.
+380666943081
+380973267924
Купить

Описание

 «Тиматол», 10 смужок для лікування варроатозу та акарапідозу,

препарат не містить антибіотиків та фунгіцидів

 

«Тиматол» містить тимол - природну фізіологічно-активну речовину, що міститься в чебреці Thymus vulgaris, яка проявляє високі антисептичні властивості, та природне екологічно чисте ялицеве ефірне масло. Препарат «Тиматол» не містить антибіотиків, хімічних інсектицидів, синтетичних піретроїдів та фунгіцидів. Довготривале систематичне використання смужок препарату «Тиматол» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів підвищеної резистентності. Препарат «Тиматол» застосовують без суттєвих обмежень щодо строків медозбору та пори року, оскільки природні екологічно чисті компоненти препарату «Тиматол» не накопичуються у меді та інших продуктах бджільництва.

Показання щодо використання: Препарат «Тиматол» призначений для лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок дерев’яного шпону розміром 200 х 20 х 0.55 мм.

Складові компоненти: 1 смужка препарату «Тиматол» містить діючі речовини: тимол – 60.00 мг/пл, ялицеве ефірне масло – 80.00 мг/пл, допоміжні компоненти.

Фармакологічна дія: Препарат «Тиматол» активно проявляє яскраво виражену акарицидну, інсектицидну, протипаразитарну контактну дію при лікуванні  варроатозу, та при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Тиматол»,  – тимол та ялицеве ефірне масло, проявляють селективну дію щодо ектопаразитів, активно діючи в мембранах нервових клітин, викликаючи затримку реполяризації мембрани в нервових клітинах ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Тиматол»,  – тимол та ялицеве ефірне масло, викликають довготривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що ефективно призводить до їх ураження, паралічу та загибелі. 

Тимол – фізіологічно-активна речовина, природний антисептик, що міститься в чебрецевому ефірному маслі, широко використовується у бджільництві, як засіб проти варроатозу та акарапідозу бджіл.

   Ялицеве ефірне масло, - природний натуральний екологічно чистий продукт, який проявляє не лише акарицидні та репелентні властивості, а також володіє високими бактерицидними, фунгіцидними та імуностимулюючими характеристиками.

Препарат «Тиматол» містить високоактивні реагенти, - тимол, що забезпечує його високу акарицидну активність для боротьби з варроатозом (Varroa destructor), та ялицеве ефірне масло, що забезпечує загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).      

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Тиматол» бджолосімей, вражених кліщем варроа (Varroa destructor),  проводять навесні, після першого обліту бджіл, влітку та восени, після закінчення основного періоду медозбору. Препарат «Тиматол» рекомендований у випадку інтенсивної інвазії бджолосімей, його застосовують у будь-яку пору року при лікуванні варроатозу.

Лікування вароатозу: Перед застосуванням препарату «Тиматол», дно вулика вкривають чистим аркушем паперу. Через 24 години після вивішування смужок дно перевіряють на наявність загиблих кліщів Varroa destructor.

Обробку бджолосімей, вражених кліщем Varroa destructor, препаратом «Тиматол» проводять навесні, влітку та восени. Обробку бджолосімей препаратом «Тиматол» проводять з розрахунку 2 смужки на 1 бджолосім’ю, силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8  соторамками, і 1 смужку на бджолосім’ю, силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда. У випадку сильного ураження кліщем, слід розмістити додатково 1-2 смужки препарату «Тиматол» на 10 соторамок. Смужки препарату «Тиматол» залишають у гнізді від 3 до 20 діб, в залежності від кількості печатного розплоду. Через 5-8 діб внаслідок інтенсивного випаровування ялицевого ефірного масла та сублімації тимолу, ефективність пластин може знижуватись, тому, за необхідності, необхідно додатково розмістити 1-2 смужки препарату «Тиматол», в залежності від ступеню ураженості кліщем.

Застереження: Не застосовувати препарат «Тиматол» одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Тиматол», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Тиматол» слід відкривати безпосередньо перед застосуванням

Заходи безпеки: При роботі з препаратом «Тиматол» не приймати їжу, не пити, не палити. Після роботи необхідно ретельно вимити руки з милом.

Умови зберігання: Препарат «Тиматол» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Тиматол»  слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Виробник: ТОВ Науково-Виробниче Підприємство "Нектар", м. Мінськ, Республіка Білорусь

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Информация для заказа

  • Цена: 53 грн.