Корзина
1443 отзыва
Контакты
"Медовый Рай"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666943081+380973267924
+380445257075
Анна, Марина-консультанты.
УкраинаКиевул. Стратегическое шоссе,35
Карта

НОВИНКА!!! Екогао 10 уп.( флувалинат-80мг) Корея.

НОВИНКА!!! Екогао 10 уп.( флувалинат-80мг) Корея.
  • В наличии

77 грн./упаковка

НОВИНКА!!! Екогао 10 уп.( флувалинат-80мг) Корея.
77 грн./упаковка
В наличииНОВИНКА!!! Екогао 10 уп.( флувалинат-80мг) Корея.
Купить
+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
Купить
+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
  • График работы
  • Адрес и контакты

«ЕКОГАО» 10 смужок від варроатозу та акарапідозу

 

Показання щодо використання: Препарат « ЕКОГАО » призначений для діагностики та лікування варроатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить 80.00 мг/пл. Ʈ-флуваліната та допоміжні речовини.

Фармакологічна дія: Препарат «ЕКОГАО» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні  варроатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діюча речовина препарату «ЕКОГАО»,  – т-флувалінат, проявляє селективну дію щодо ектопаразитів. Активні компоненти препарату «ЕКОГАО» взаємодіють з натрієвими канальцями мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діюча речовина препарату «ЕКОГАО» викликає тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що призводить до їх ураження, паралічу та загибелі.

Ʈ-флувалінат, - синтетичний аналог природних речовин піретроїдів, які проявляють активну репелентну та інсектицидну дію.

Препарат «ЕКОГАО» містить високоактивний реагент, - Ʈ-флувалінат, що забезпечує його високу акарицидну активність при лікуванні варроатозу (Varroa destructor)та загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Використання препарату «ЕКОГАО» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів підвищеної резистентності.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «ЕКОГАО» бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor,  проводять навесні, після першого обліту, влітку та восени, після закінчення періоду медозбору. Препарат «ЕКОГАО» можна застосовувати у будь-яку пору року для лікування варроатозу у випадках інтенсивної інвазії бджолосімей. Перед підвішуванням смужок, дно вулика вкривають чистим аркушем паперу. Через 24 години після вивішування смужок дно вулика перевіряють на наявність загиблих кліщів Varroa destructor. Обробку бджолосімей препаратом «ЕКОГАО» проводять з розрахунку 2 смужки на 1 бджолосім’ю, силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8 соторамками, і 1 смужку на 1 бджолосім’ю, силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда. У випадку сильного ураження кліщем, слід додати 1-2 смужки препарату «ЕКОГАО» на 10 соторамок.

Смужки препарату залишають у гнізді протягом від 3 до 20 діб, в залежності від кількості печатного розплоду.

Застереження: Не застосовувати препарат «ЕКОГАО» одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «ЕКОГАО», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «ЕКОГАО» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед його застосуванням.

Заходи безпеки: При роботі з препаратом не приймати їжу, не пити, не палити. Після роботи ретельно вимити руки з милом.

Умови зберігання: Препарат «ЕКОГАО» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «ЕКОГАО» слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Виробник: «SHINIL BIOGEN CO., LTD», Республіка Корея

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 77 грн./упаковка