Корзина
1462 отзыва
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

ЕКО ПЛЮС (без антибиотика на травах) 10 полосок.

  • В наличии

40 грн.

+380666943081
+380973267924
  • График работы
  • Адрес и контакты
ЕКО ПЛЮС (без антибиотика на травах) 10 полосок.
ЕКО ПЛЮС (без антибиотика на травах) 10 полосок.В наличии
40 грн.
+380666943081
+380973267924
Купить

Описание

«Еко-Плюс», препарат не містить антибіотиків, містить виключно ароматичні масла та екстракти лікарських трав

Препарат «Еко-плюс» містить виключно природні екологічно чисті арома-масла та екстракти лікарських трав, без додавання хімічних речовин, - пиретроїдів або антибіотиків. Препарат «Еко-плюс» може використовуватись без обмежень щодо строків медозбору та пори року. Природні екологічно чисті компоненти препарату «Еко-плюс» не накопичуються у меді та інших продуктах бджільництва. Довготривале систематичне використання смужок препарату «Еко-плюс» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, резистентних до препарату.

Показання щодо використання: Препарат «Еко-плюс» призначений для лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: чебрецева ефірна олія  - 45 мг/пл, коріандрова ефірна олія - 35 мг/пл, м’ятна ефірна олія - 35 мг/пл, ефірна олія полину гіркого - 45 мг/пл, евкаліптова ефірна олія - 40 мг/пл, ялівцева ефірна олія - 45 мг/пл, екстракт ехінацеї пурпурної - 25 мг/пл.

Фармакологічна дія: Препарат «Еко-плюс» проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні  варроатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі.

Діючі речовини,  – чебрецева ефірна олія, коріандрова ефірна олія, м’ятна ефірна олія, ефірна олія полину гіркого, евкаліптова ефірна олія, ялівцева ефірна олія, екстракт ехінацеї пурпурної, проявляють селективну дію на ектопаразитів та взаємодіють з натрієвими каналами мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Еко-плюс» викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що ефективно призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів. Використання смужок препарату «Еко-плюс» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, підвищеної резистентності.

Дозування та спосіб використання: Препарат «Еко-плюс» смужки можна застосовувати у будь-яку пору року для лікування варроатозу у випадках інтенсивної інвазії бджолосімей.

Перед підвішуванням смужок, дно вулика вкривають чистим аркушем паперу. Через 24 години після вивішування смужок дно перевіряють на наявність загиблих кліщів варроа Varroa destructor.

Обробку бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, препаратом «Еко-плюс» проводять навесні, влітку та восени. Обробку бджолосімей препаратом «Еко-плюс» проводять з розрахунку 2 пластини на 1 бджолосім’ю силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8  соторамками, та 1 пластину на бджолосім’ю силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда. У випадку сильного ураження кліщем, слід додати 1-2 смужку препарату «Еко-плюс» на 10 соторамок.  Смужки препарату залишають у гнізді протягом від 3 до 15 діб, в залежності від кількості печатного розплоду. Через 5 діб, внаслідок інтенсивного випаровування ефірних масел, ефективність пластин може падати, тому за необхідності додатково розміщують 1-2 смужки препарату «Еко-плюс» в залежності від ступеню ураженості кліщем.

Застереження: Не застосовувати препарат «Еко-плюс» одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Еко-плюс», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Еко-плюс» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед його застосуванням

Заходи безпеки: При роботі з препаратом не приймати їжу, не пити, не палити. Після роботи ретельно вимити руки з милом.

Умови зберігання: Препарат «Еко-плюс» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Еко-плюс» слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Виробник: ДВП «Скіф», Київ, Україна

 

 

 

Информация для заказа

  • Цена: 40 грн.