Корзина
1449 отзывов
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081
+380445257075

Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)

  • В наличии

40 грн.

+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
  • График работы
  • Адрес и контакты
Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)
Амитраз-Т (амитраз,тимол,пихтовое масло)В наличии
40 грн.
+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
Купить

Описание

«Амітраз-Т», 10 смужок для лікування варроатозу та акарапідозу

 

Показання щодо використання: Препарат «Амітраз-Т» призначений для лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: амітраз – 6.75 мг/пл, тимол – 84 мг/пл, ялицева ефірна олія –  42 мг/пл, допоміжні речовини.

Фармакологічна дія: Препарат «Амітраз-Т»  проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні  варроатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т»,  – амітраз, тимол, ялицева ефірна олія, проявляють селективну дію щодо ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т» взаємодіють з натрієвими канальцями мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Амітраз-Т»  викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів.

Речовина амітраз являється специфічним акарицидом системної дії, активним щодо паразиту медоносної бджоли кліща Varroa destructor, проявляє яскраво-виражену репелентну та інсектицидну дію.

Тимол – фізіологічно-активна речовина, що міститься в чебрецевій ефірній олії, широко використовується у бджільництві, як засіб проти варроазу та акарапідозу бджіл.

            Ялицева ефірна олія, - являється природним натуральним екологічно чистим продуктом, який проявляє не лише акарицидні та репелентні властивості, а також володіє високими бактерицидними, фунгіцидними та імуностимулюючими характеристиками.

Препарат «Амітраз-Т» містить високоактивні реагенти, - амітраз та тимол, що забезпечує його високу акарицидну активність при лікуванні вароатозу (Varroa destructor), а також ялицеву ефірну олію, що забезпечує загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Використання смужок препарату «Амітраз-Т» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, підвищеної резистентності.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Амітраз-Т» бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor,  проводять навесні, після першого обліту, влітку та восени, після закінчення періоду медозбору. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду. Весною, обробку препаратом «Амітраз-Т» проводять в період від першого обліту бджіл до початку першого медозбору за 15-20 днів. Восени, обробку препаратом «Амітраз-Т», проводять в період одразу після останньої викачки меду. Найвищу ефективність препарат «Амітраз-Т» проявляє при застосуванні в кінці літа, та на початку осені, після закінчення медозбору. Основна обробка препаратом «Амітраз-Т» проводиться восени, в період стійкого зниження температури, коли бджоли не літають за взятком, починають формувати клуб та готуються до зимівлі. При цьому основна кількість бджіл постійно знаходиться у вулику, тому обробка препаратом «Амітраз-Т» в цей період дає гарантію високого лікувального ефекту для  бджолосім’ї.

Перед підвішуванням смужок, дно вулика вкривають чистим аркушем паперу. Через 24 години після вивішування смужок дно перевіряють на наявність загиблих кліщів Varroa destructor.

Лікування вароатозу: Обробку бджолосімей, вражених кліщем Varroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, препаратом «Амітраз-Т» проводять навесні, влітку та восени. Обробку бджолосімей препаратом «Амітраз-Т» проводять з розрахунку 2 смужки на 1 бджолосім’ю, силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8  соторамками, і 1 смужку на 1 бджолосім’ю, силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда. У випадку сильного ураження кліщем, слід додати 1-2 смужки препарату «Амітраз-Т» на 1 бджолосім’ю, силою 10 гніздових рамок.

Смужки препарату «Амітраз-Т» залишають у гнізді протягом від 3 до 20 діб, в залежності від кількості печатного розплоду. Через 5-7 діб внаслідок інтенсивного випаровування ефірного масла та сублімації тимолу, ефективність пластин може знижуватись, тому за необхідності, розміщують додатково 1-2 смужки препарату «Амітраз-Т», в залежності від ступеню ураженості кліщем.

Застереження: Не застосовувати препарат «Амітраз-Т» одночасно з іншими препаратами проти варроатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Амітраз-Т», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Амітраз-Т»   слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед його застосуванням

Заходи безпеки: При роботі з препаратом не приймати їжу, не пити, не палити. Після роботи ретельно вимити руки з милом.

Умови зберігання: Препарат «Амітраз-Т» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Амітраз-Т» слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

 

Информация для заказа

  • Цена: 40 грн.