Корзина
1462 отзыва
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

Флумет-рий 10 пол.(аналог байварола)флуметрин-3.85мг. Флумет-рій.

  • В наличии

39 грн./упаковка

+380666943081
+380973267924
  • График работы
  • Адрес и контакты
Флумет-рий 10 пол.(аналог байварола)флуметрин-3.85мг.  Флумет-рій.
Флумет-рий 10 пол.(аналог байварола)флуметрин-3.85мг. Флумет-рій.В наличии
39 грн./упаковка
+380666943081
+380973267924
Купить

Описание

«Флумет-Рій» 10 смужок від варроатозу та акарапідозу бджіл

Показання щодо використання: Препарат «Флумет-Рій» призначений для діагностики та лікування вароатозу (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет, що містить 10 смужок з дерев’яного шпону розміром 200х20х0,8 мм.

Складові компоненти: Одна смужка містить діючі речовини: флуметрин – 3.85 мг/пл, тимол – 80 мг/пл, ялівцева ефірна олія – 30 мг/пл, розмаринова ефірна олія – 25 мг/пл, лавандова ефірна олія – 25 мг/пл.

Фармакологічна дія: Препарат «Флумет-Рій»  проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні  вароатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Діючі речовини препарату «Флумет-Рій»,  – флуметрин, тимол, ялівцева ефірна олія, розмаринова ефірна олія, лавандова ефірна олія, проявляють селективну дію щодо ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Флумет-Рій»  взаємодіють з натрієвими канальцями мембран нервових клітин, в результаті чого спостерігається затримка реполяризації мембрани нервових клітин ектопаразитів. Діючі речовини препарату «Флумет-Рій» викликають тривале перезбудження в нервових клітинах ектопаразитів, що призводить до ураження, паралічу та загибелі ектопаразитів.

Речовина флуметрин, - синтетичний аналог природних речовин піретроїдів, які проявляють активну репелентну та інсектицидну дію.

Тимол – фізіологічно-активна речовина, що міститься в чебрецевій ефірній олії, широко використовується у бджільництві як засіб проти варроазу та акаропідозу бджіл.

 Ароматичні масла, які входять до складу препарату «Флумет-Рій»: ялівцева ефірна олія, розмаринове ефірне масло, лавандове ефірне масло, - являються природними натуральними екологічно чистими продуктами, які проявляють не лише акарицидні та репелентні властивості, а також проявляють високі бактерицидні, фунгицидні та імуностимулюючі характеристики.

Суммарна дія високоактивних речовин, що містяться в препараті «Флумет-Рій» - флуметрин та тимол, надійно забезпечує його високу акарицидну активність при лікуванні вароатозу (Varroa destructor), а також ялівцева ефірна олія, розмаринове ефірне масло, лавандове ефірне масло забезпечують загальну інсектицидну дію при проведенні комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella). Використання смужок препарату «Флумет-Рій» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів, підвищеної резистентності.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Флумет-Рій» бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor,  проводять навесні, після першого обліту, влітку та восени, після закінчення періоду медозбору. Препарат «Флумет-Рій» можна застосовувати у будь-яку пору року для лікування вароатозу у випадках інтенсивної інвазії бджолосімей.

Перед підвішуванням смужок, дно вулика вкривають чистим аркушем паперу. Через 24 години після вивішування смужок дно перевіряють на наявність загиблих кліщів вароа Varroa destructor.

Лікування вароатозу: Обробку бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, препаратом «Флумет-Рій»  проводять навесні, влітку та восени. Обробку бджолосімей препаратом «Флумет-Рій»  проводять з розрахунку 2 пластини на 1 бджолосім’ю силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8  соторамками, і 1 пластину на бджолосім’ю силою 5 гніздових рамок, з розміщенням в центрі гнізда. У випадку сильного ураження кліщем, слід додати 1-2 смужки препарату «Флумет-Рій» на 10 соторамок.

Смужки препарату залишають у гнізді протягом від 3 до 20 діб, в залежності від кількості печатного розплоду.

Через 5-7 діб, внаслідок інтенсивного випаровування ефірного масла та сублімації тимолу, ефективність пластин трохи падає, тому за необхідності продовжувати обробку, необхідно додатково розмістити 1-2 смужки препарату в залежності від ступеню ураженості кліщем.

Застереження: Не застосовувати препарат «Флумет-Рій» одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Флумет-Рій», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Флумет-Рій»  слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед його застосуванням

Заходи безпеки: При роботі з препаратом не приймати їжу, не пити, не палити. Після роботи ретельно вимити руки з милом.

Умови зберігання: Препарат «Флумет-Рій» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Флумет-Рій»  слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Виробник: ДВП «Скіф», Київ, Україна

 

 

Характеристики

Основные атрибуты
Страна производительУкраина

Информация для заказа

  • Цена: 39 грн./упаковка