Корзина
1442 отзыва
Контакты
"Медовый Рай"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666943081+380973267924
+380445257075
Анна, Марина-консультанты.
УкраинаКиевул. Стратегическое шоссе,35
Карта

Релакс 1% 50мл (пропофол)

Релакс 1% 50мл (пропофол)
  • В наличии

202 грн.

Релакс 1% 50мл (пропофол)
202 грн.
В наличииРелакс 1% 50мл (пропофол)
+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
+380666943081
+380973267924
  • +380445257075
  • График работы
  • Адрес и контакты
1 мл препарату містить діючу речовину:

пропофол – 10,0 мг.

Допоміжні речовини: макрогол 15 гідроксистеарат, натрію метабісульфіт, трилон Б, бензиловий спирт, вода для ін’єкцій.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

РЕЛАКС належить до групи препаратів для неінгаляційного наркозу, седативний засіб ультракороткої дії. Пропофол – діюча речовина препарату РЕЛАКС характеризується високою ліпофільністю та легко проникає через гематоенцефалічний бар’єр, викликає швидкий короткочасний анестезуючий ефект з мінімальними проявами стадії збудження. Протягом 30-60 секунд настає медикаментозний сон, розвиток якого обумовлений неспецифічним впливом пропофолу на іонні канальці мембран нейронів центральної нервової системи. Анестезуюча дія після одноразового введення препарату в рекомендованій дозі становить до 8 хв. При підтримці анестезії в звичайному режимі значної кумуляції препарату не спостерігається. Після внутрішньовенного введення пропофол зв’язується з білками плазми (98%), метаболізується, головним чином, у печінці шляхом кон’югації з утворенням неактивних метаболітів, які виводяться з організму тварин, в основному, з сечею (близько 88%).

Період напіввиведення в початковій швидкій фазі розподілу пропофолу складає 1-8 хвилин, в повільній фазі розподілу – 30-70 хвилин, а в фазі елімінації від 4 до 23,5 години.

Пропофол застосовують разом з атропіном, глікопіролатом, ацепромазином, ксилазином, кетаміном, оксиморфоном, галотаном та ізофлураном. Фармакологічна несумісність не спостерігається.

ЗАСТОСУВАННЯ

РЕЛАКС застосовують собакам і котам для загальної короткочасної анестезії (особливо, коли потрібно короткий період виходу тварини з наркозу), для вступного наркозу і підтримки основного наркозу. Препарат може бути використаний для вступної анестезії при кесаревому розтині у сук.

РЕЛАКС вводять тваринам в наступних випадках: для нетривалого наркозу при короткочасних (до 5 хвилин) хірургічних і діагностичних процедурах – одноразово, для вступного наркозу і підтримки основного наркозу шляхом додаткових введень, для вступного наркозу за інгаляційного наркозу.

ДОЗУВАННЯ

Для досягнення короткочасного наркозу препарат РЕЛАКС вводять внутрішньовенно в дозі, розрахованій на масу тіла тварини, одноразово впродовж 10-60 секунд до отримання анестезуючого ефекту.

Рекомендовані дози, в розрахунку на тварину відповідної маси, представлені в таблиці 1. На практиці для досягнення адекватного наркозу дозу слід корегувати, орієнтуючись на зворотну реакцію тварини на введення препарату.

При застосуванні премедикації дози препарату РЕЛАКС зменшують (таблиця 1).

ТАБЛИЦЯ 1. ДОЗУВАННЯ ПРЕПАРАТУ РЕЛАКС

ВИД ТВАРИН         ВИД  АНЕСТЕЗІЇ                                         ДОЗА ПРЕПАРАТУ РЕЛАКС, З РОЗРАХУНКУ НА КГ МАСИ ТІЛА ТВАРИНИ

Собаки           Короткочасна загальна анестезія
                                         без премедикації                                                                                 0,65 мл (6,5 мг пропофолу)
                                         з премедикацією                                                                                  0,4 мл (4 мг пропофолу)

Коти                 Короткочасна загальна анестезія
                                          без премедикації                                                                                0,8 мл (8 мг пропофолу)
                                          з премедикацією                                                                                 0,6 мл (6 мг пропофолу)

Для премедикації, зазвичай, застосовують: ацепромазин, оксиморфон, ксилазин; згідно з дозуванням, вказаним в таблиці 2. Можливе застосування інших седативних, снодійних засобів, опіатів і/або α-2-агоністів як препаратів для премедикації.

ТАБЛИЦЯ 2. ДОЗУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ ПРЕМЕДИКАЦІЇ

ПРЕПАРАТ ДЛЯ ПРЕМЕДИКАЦІЇ           ДОЗА (МГ/КГ)*              ШЛЯХ ВВЕДЕННЯ

Ацепромазин                                                          0,060                      Внутрішньом’язово, підшкірно, внутрішньовенно

Оксиморфон                                                            0,090                      Внутрішньом’язово, підшкірно, внутрішньовенно

Ксилазин                                                                   0,33                         Внутрішньом’язово, підшкірно

*Дози даних препаратів нижчі, ніж нормовано їх листівками-вкладками для застосування, як монопрепаратів.

Загальну анестезію тривалістю до 30 хвилин забезпечують шляхом індукції наркозу препаратом РЕЛАКС та подальшим болюсним введенням додаткових доз препарату, в сумарній кількості до 2,4 мл/кг маси тіла (24 мг/кг пропофолу).

Перед інгаляційною анестезією препарат РЕЛАКС для вступного наркозу застосовують в тих же дозах, що і для короткочасної анестезії, а первинна концентрація анестезуючого газу при використанні препарату РЕЛАКС повинна бути вищою, ніж при використанні барбітуратів як вступного наркозу.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ (СИМПТОМИ, НЕВІДКЛАДНІ ЗАХОДИ, АНТИДОТИ)

Передозування препарату може викликати короткочасне апное, зниження кров’яного тиску, брадикардію. У цих випадках вдаються до штучної вентиляції легенів, призначають засоби симптоматичної та патогенетичної терапії.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), тяжкі декомпенсовані захворювання серцево-судинної та дихальної систем.

РЕЛАКС не слід застосовувати для наркозу вагітним самкам, якщо планується збереження приплоду!

Препарат може бути використаний для вступної анестезії при проведенні кесаревого розтину у сук. Необхідно з обережністю застосовувати препарат виснаженим тваринам, при гіповолемії, захворюваннях нирок, печінки та легень.

Не застосовувати продуктивним тваринам!

ПОБІЧНА ДІЯ

При застосуванні відповідно до рекомендацій листівки-вкладки, як правило, добре переноситься тваринами. Введення препарату, як і інших засобів для загальної анестезії, може викликати у тварини короткочасне апное, зниження кров’яного тиску, брадикардію. У цих випадках вдаються до штучної вентиляції легенів, призначають засоби симптоматичної та патогенетичної терапії.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Не заморожувати!

Не змішувати препарат з іншими лікарськими засобами в одному шприці!

Препарат сумісний з препаратами, що застосовують для премедикації, з міорелаксантами, інгаляційними анестетиками та анальгетиками; небажаних фармакодинамічних взаємодій при цьому не зазначається.

ФОРМА ВИПУСКУ

Флакони зі скломаси або полімерних матеріалів об’ємом 10 і 50мл.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

2 роки.

Після першого відбору з флакона – 28 діб, за умови зберігання його у темному місці при температурі від 5 до 25°С.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

В темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 25 °С. Подробнее: https://vetbaza.com.ua/p777779364-relaks-50ml-propofol.html
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 202 грн.