Корзина
1462 отзыва
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

«Апіфітонія»( Апифитония), 100 мл на 10 бджолосімей, імуностимулюючий препарат, Белорусь

  • В наличии

55 грн.

+380666943081
+380973267924
  • График работы
  • Адрес и контакты
«Апіфітонія»( Апифитония), 100 мл на 10 бджолосімей, імуностимулюючий препарат, Белорусь
«Апіфітонія»( Апифитония), 100 мл на 10 бджолосімей, імуностимулюючий препарат, БелорусьВ наличии
55 грн.
+380666943081
+380973267924
Купить

Описание

Препарат «Апіфітонія» проявляє яскраво виражену бактерицидну, фунгіцидну, акарицидну, противірусну та протипротозойну дію. Ветеринарний препарат «Апіфітонія» застосовується у бджільництві як імуностимулюючий засіб та використовується для ефективного відновлення імунітету бджіл після лікування антибіотиками тощо. «Апіфітонія», - дієвий ветеринарний препарат щодо широкого спектру хвороб, що дозволяє активно й результативно проводити лікування бджіл. Препарат «Апіфітонія» ефективний при проведенні комплексних заходів, спрямованих на профілактику бактеріальних, вірусних, грибкових, протозойних та змішаних інфекційних захворювань бджіл. Висока активність препарату «Апіфітонія» зумовлена сумарною дією складного комплексу всіх біологічно-активних речовин, природного походження, що входять до його складу. Застосування препарату «Апіфітонія», що містить активні природні компоненти - екологічно-чисті рослинні екстракти, надійно забезпечує високу незмінну якість продуктів бджільництва.

Форма випуску: флакон об’ємом 100 мл, що містить суміш екстрактів природних речовин, з забарвленням від темно-жовтого до світло-коричневого кольору з хвойним запахом, має гіркий пекучий смак.

Складові компоненти:  концентровані екстракти безсмертника (цмину піско́вого) Helichrysum arenarium, евкаліпту кулястого Eucalýptus globúlus, ехінацеї пурпурової Echinácea purpúrea, звіробою звичайного Hypericum perforatum, календули лікарської Calendula officinalis, кропиви дводомної Urtica dioica, меліси лікарської  Melissa officinalis, м’яти перцевої Méntha piperíta, перцю червоного гострого Capsicum annuum, поли́ну гіркого Artemisia absinthium, хвощу польового Equisetum arvense, часнику Allium sativum, чебрецю широколистого Thymus pulegioides, чистотілу звичайного Chelidonium majus, хвої ялиці білої Abies alba.

Показання щодо використання: препарат «Апіфітонія» застосовується для лікування та профілактики аскосферозу (Ascosphera apis), аспергілезу (Aspergillus fumigatus), акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca), варроатозу (Varroa destructor), нозематозу (Nosema apis, Nosema ceranae), гострого та хронічного паралічу бджіл, а також для відновлення імунітету бджіл та для стимуляції загального розвитку бджолосімей. Препарат «Апіфітонія» починають застосовувати одразу, при появі перших симптомів кліщевої інвазії або інфекційних захворювань бджіл.

Препарат «Апіфітонія» використовують для інтенсивного відновлення імунітету бджіл після короткочасного або тривалого лікування антибіотиками та загального підвищення рівня імунітету бджолосімей, у весняний період, після першого масового обльоту бджіл (квітень-травень), влітку, в період нарощування сили бджолиних сімей (червень-серпень), та восени (вересень-жовтень), в період підготовки бджіл до зимівлі. Використання препарату «Апіфітонія» в якості кормової добавки стимулює загальний розвиток бджолосімей, активізує яйцекладку маток та виділення маточного та бджолиного молочка бджолами-годувальницями, підвищує продуктивність бджолосімей, покращує результати зимівлі. Біологічно-активні речовини, що входять до складу препарату «Апіфітонія», стимулюють імунітет бджіл, різко знижуючи захворюваність бджолиних сімей бактеріальними та вірусними інфекціями. Також препарат «Апіфітонія» застосовують при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вулику при підготовці бджолосім’ї до зимівлі. 

дозування та спосіб використання:

у вигляді цукрового сиропу: препарат «Апіфітонія» застосовується у вигляді біологічно-активної добавки до 50% цукрового сиропу (1:1), який використовують, як лікувальну підкормку для бджіл. Лікувальний сироп готують, розчиняючи вміст флакону препарату «Апіфітонія» (100 мл) в 10 літрах 50%-го цукрового сиропу. Готовий лікувальний сироп згодовується бджолам в годівницях або заливається в порожні соти, які встановлюються в розплідну зону бджолиного вулика. Норма витрати лікувального цукрового сиропу - 100 мл на 1 стільникову рамку, щільно вкриту бджолами.

у вигляді лікувального канді: препарат «Апіфітонія» застосовується у вигляді біологічно-активної добавки до цукрового канді, який використовують, як лікувальну підкормку для бджіл. Лікувальний канді готують, перемішуючи 5 кг цукровою канді з вмістом флакону  препарату «Апіфітонія» (100 мл). Норма витрати лікувального канді – 50 г на 1 стільникову рамку щільно вкриту бджолами.

у вигляді водного розчину: препарат «Апіфітонія» застосовується у вигляді водного розчину, яким обприскують соти з бджолами дисперсним розпилювачем типу «Росинка». Водний розчин препарату «Апіфітонія» готують шляхом розчинення вмісту флакону препарату «Апіфітонія» (100 мл) в 1 л теплої кип'яченої води (40÷50°С). Робочий розчин охолоджують до кімнатної температури (20÷25°С) та з дисперсного розпилювача обприскують рамки з бджолами та розплодом з розрахунку 10 мл робочого розчину на 1 стільникову рамку, щільно вкриту бджолами.

При всіх способах обробки бджолосімей 1 флакон препарату «Апіфітонія» (100 мл) використовується для обробки 100 стільникових рамок, щільно вкритих бджолами.

Застереження: Всі обробки бджолосімей робочим розчином препарату «Апіфітонія» проводяться при температурі навколишнього середовища в діапазоні +15⁰С ÷ +25⁰С. При обробці бджолосімей слід суворо дотримуватись вказаних концентрацій препарату «Апіфітонія» в готових лікарських формах та норм витрат робочого розчину! Не слід застосовувати препарат «Апіфітонія» одночасно з іншими препаратами проти варроатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Апіфітонія», використовують в їжу на загальних підставах. 

Умови зберігання: Препарат «Апіфітонія» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Апіфітонія» слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі не вище +25 ºС.

Виробник: ТОВ Науково-Виробниче Підприємство "Нектар", м. Мінськ, Республіка Білорусь

Термін придатності: 2 роки

Информация для заказа

  • Цена: 55 грн.