Корзина
1437 отзывов
Контакты
"Медовый Рай"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666943081+380973267924
+380445257075
Анна, Марина-консультанты.
УкраинаКиевул. Стратегическое шоссе,35
Карта

Моль-стоп

Моль-стоп

Моль-стоп против восковой моли.

  Препарат  «МІЛЬ-СТОП!» — препарат для дезодорації сотосховищ та боротьби з личинками воскової молі та дорослими комахами.

ІНСТРУКЦІЯ по використанню препарату «МІЛЬ-СТОП!»

     Склад та форма випуску: Флакон, загальним об’ємом  80 мл.  Флакон препарату «МІЛЬ-СТОП!» містить концентрат високоактивної сірко-вмісної речовини, пихтове (ялицеве), лавандове та коріандрове масло, поверхнево-активні речовини та допоміжні компоненти. 

     Фармакологічні властивості: Препарат «МІЛЬ-СТОП!» володіє інсектицидними власти-востями проти всіх стадій розвитку воскової молі. Завдяки летким властивостям складових компонентів препарат «МІЛЬ-СТОП!» активно знищує воскову міль.

     Призначення: Для дезодорації сотосховищ та боротьби з личинками воскової молі та дорослими комахами.

Дозування та спосіб використання:

      Усі вражені соти видаляють з вулика та скорочують гніздо, видалені соти перетоплюють на віск. Флакон з препаратом «МІЛЬ-СТОП!» необхідно перед вживанням ретельно струсити. Флакон з препаратом «МІЛЬ-СТОП!» відкривають безпосередньо перед виростанням.

      Вміст флакону переливають в скляну або поліетиленову мірну ємність та додають воду, доводячи загальний об’єм до 250 мл. Отриманий водо-емульсійний розчин використовують для рівномірного обприскування сотових рамок з пульверизатору. Норма витрати - 5 мл водо-емульсійного розчину на 1 сотову рамку.  Увесь приготований водо-емульсійний розчин необхідно використати протягом доби! Приготований водо-емульсійний розчин не призначений для тривалого зберігання!

        Зразу після обробки препаратом «МІЛЬ-СТОП!», усі сотові рамки запаковують в герметичні сотосховища або щільний целофан для подальшої експозиції. Час експозиції складає 45 днів. Після завершення експозиції усі сотові рамки необхідно обробити миючим засобом, а потім дезінфікуючим засобом. Після подальшого просушування усі сотові рамки, оброблені препаратом «МІЛЬ-СТОП!», використовують навесні на загальних підставах.

        Норма використання: Із 1 флакона препарату «МІЛЬ-СТОП!», об’ємом 80 мл необхідно приготувати 250 мл водо-емульсійного розчину. При нормі витрати 5 мл водо-емульсійного розчину на 1 сотову рамку, загалом можна обробити 50 сотових рамок (5 бджолосімей). 

       Побічна дія: При правильному використанні препарату «МІЛЬ-СТОП!» побічну дію не виявлено.

       Протипоказання: Не встановлені.

       Запобіжні заходи: Обережно! Препарат «МІЛЬ-СТОП!» містить концентрат високоактивної сірко-вмісної речовини! Необхідно уникати потрапляння водо-емульсійного розчину безпосередньо на бджіл та не проводити обприскування сотових рамок водо-емульсійним розчином у безпосередній близькості від бджіл. Обприскування сотових рамок водо-емульсійним розчином необхідно проводити в окулярах, гумових рукавичках та прогумованому фартусі. Уникати потрапляння  водо-емульсійного в очі, до рота, на відкриті ділянки шкіри тощо.  В випадку такого потрапляння, негайно промити вражену ділянку великою кількістю води, за необхідності,  відкриті ділянки шкіри обробити милом та знову промити водою.

Умови зберігання: В сухому місці, захищеному від світла, недоступному для дітей, тварин.  При температурі від 0 до 20 °С. Строк придатності 3 роки.

facebook twitter
Другие статьи