Корзина
1449 отзывов
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081
+380445257075

Кобальт для бджіл стимулює весняний розвиток бджолосімей

Кобальт для бджіл стимулює весняний розвиток бджолосімей

Є препарат Пчелодар, до його складу входять: кобальт, сахароза і вітаміни. Вони стимулюють ріст, розвиток і продуктивність бджіл, підвищують їх резистентність до несприятливих чинників зовнішнього середовища.
Препарат згодовують бджолам у суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-травень) і наприкінці літа (серпень-вересень) у період нарощування сили сімей перед головним медозбором, за недостатнього пилкового взятку або недостатніх запасів перги у вуликах і підготовки їх до зимівлі.
Препарат розчиняють у теплому (35-40°С) цукровому сиропі, приготовленому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 20 г пчелодару на 10 л цукрового сиропу.
У весняний період приготовлений сироп розливають у верхні вуликові годівниці 3 розрахунку 300-500 мл сиропу на одну сім'ю і згодовують двічі-тричі з інтервалом 2-3 дні.
У літньо-осінній період після відкачування меду приготовлений сироп згодовують сім'ям бджіл по 1,5-2 літра залежно від сили сім'ї.

 

За матеріалами журналу Пасіка

Для розвитку бджіл бджолярі також використовують Гармонія природи - білково-вітамінний корм з високою стимулюючою дією на ріст, розвиток та продуктивність бджіл, Стартовит – стимулятор для бджолиних сімей, Аквакорм - вітамінізований корм для напування бджіл, Апівітамінка - вітаміни, амінокислоти и мінеральні речовини для стимуляції розвитку бджолиних сімей та Кобальт хлористий - стимулятор для бджіл.