Корзина
1437 отзывов
Контакты
"Медовый Рай"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666943081+380973267924
+380445257075
Анна, Марина-консультанты.
УкраинаКиевул. Стратегическое шоссе,35
Карта

Вакцина для собак Нобівак та її різновиди.

Існує кілька вакцин Нобівак для собак, про них і йтиметься у статті.

Вакцина для собак Нобівак випускається у вигляді розчину для ін'єкцій, сухого або інтранозального компонента з розчинником. Існує кілька різновидів вакцини для собак Нобівак:
Щеплення Нобівак для собак DHP у вигляді сухого компоненту з розчинником – це комплексна вакцина для собак проти чуми, інфекційного гепатиту і парвовірусного ентериту. Прищеплюють тварина не раніше 8-9 тижневого віку з повторною ревакцинацією в 12 тижнів. Дорослі собаки прищеплюються двічі з інтервалом в 4 тижні. Пізніше раз на рік проводять ревакцинацію однією дозою.
Вакцина для собак Нобівак DHPPi проти чуми, інфекційного гепатиту, парвовирусного ентериту і парагрипу. Випускається у вигляді сухого компоненту з розчинником. Процес вакцинації той же, що і вакциною Нобівак DHP.
Щеплення Нобівак для собак Puppy DP (сухий компонент з розчинником) проти чуми і парвовирусного ентериту. Проводиться за допомогою аплікатора шляхом введення в ніздрю на глибину 0,5-1,0 см. Прищеплюються цуценята з 6-ти тижневого віку, але при необхідності можна і з 4-х тижневого.
Вакцина для собак Нобівак КС у вигляді сухого компоненту з розчинником, проти бордетельозу і парагрипу. Вводиться за допомогою аплікатора. Можна прищеплювати тварин з 2-х тижневого віку одноразово з ревакцинацією раз на рік.
Щеплення Нобівак для собак Lepto – розчин для ін'єкцій проти лептоспірозу. Розчин вводиться тваринам підшкірно, починаючи з 8-ми тижневого віку з повторною ревакцинацією через 2-3 тижні.
Щеплення Нобівак для собак Rabies у вигляді розчину для ін'єкцій – вакцина для собак проти сказу, вводиться підшкірно або внутрішньом'язово. Можна прищеплювати тварин з 3-х місячного віку з наступною щорічної ревакцинацією.
Щеплення Нобівак для собак RL – розчин для ін'єкцій проти сказу та лептоспірозу. Використовується для щеплення тварин з 8-9-ти тижневого віку з щорічною ревакцинацією

facebook twitter
Другие статьи