Корзина
1474 отзыва
"Медовый Рай"(наша компания предлагает широкий выбор ветеринарных и пчеловодческих препаратов)
+380973267924
+380666943081

Як привчити собаку їсти корм, якщо він їй не до вподоби?

Як привчити собаку їсти корм, якщо він їй не до вподоби?

Якщо собака перестала їсти корм, тоді необхідно замислитись над тим, щоб його змінити. Існує кілька причин, через які варто поміняти корм вихованцеві:
Всім відомо, що собаки мають отримувати ряд різних продуктів харчування, мінералів і вітамінів. Не слід давати вихованцеві один продукт протягом тривалого часу. Міняти корм слід для підтримування здоров'я собаки.
Не існує жодного корму, в якому містяться всі життєво необхідні компоненти. Змінивши корм можна запобігти появі дієтичних недоліків або надлишків ваги.
Одноманітність їжі може швидко набриднути собаці. Періодична зміна корму гарантує, що вихованцеві не набридне їжа і він не стане вибагливим до неї.

Якщо собака відмовляється вживати сухий корм, тоді спробуйте його замінити. Рекомендується міняти раціон тварини кожних три місяці. Якщо ваш вихованець не страждає розладом травлення, тоді змінювати раціон можна тоді, коли закінчується велика упаковка корму. Щоб уникнути того, що собака перестає їсти корм, слід пам'ятати, що він повинен містити не менше трьох або чотирьох різних продуктів харчування. Чим більше їх, тим краще.
Сухий корм - це дуже зручно. Якщо Ви на дачі або в дорозі, і не маєте можливості приготувати їжу вихованцеві, тоді сухий корм просто незамінний. Але багато собак погано їдять сухий корм або відмовляються від нього зовсім. Як же привчити собаку їсти корм? Щоб перевести вихованця на харчування сухим кормом, слід невелика його кількість перемішати зі звичною їжею. Можливо, відчувши його смак, він припаде до вподоби вашому вихованцеві. Можна додавати сухий корм для харчування собаки до тих пір, поки він не складе 50% всього обсягу добового харчування. Якщо Ваш пес з'їдає все, тоді можна спробувати дати йому сухий корм окремо. Деякі власники, щоб привчити собаку їсти корм, рекомендують змочувати його з водою або молоком. Якщо Ви проти змочування, тоді не забувайте ставити вихованцеві миску зі свіжою водою. Якщо і при цьому собака корм не їсть, тоді почекайте, поки вона зголодніє. Можливо потрібно поміняти марку сухого корму. Якщо це не допомагає, тоді знову поверніться до додавання корму в звичну їжу, можливо тварині потрібно звикнути до його смаку.
Деякі власники не рекомендують змішувати сухий корм з натуральною їжею, пояснюючи це поганим засвоєнням. Тоді привчити собаку їсти корм можна таким чином: вранці насипте 1/5 від норми сухого корму і почекайте 2 години. Не залежно від того, скільки корми з'їсть собака, прибирайте миску і десь через 1,5-2 години догодуйте вихованця натуральною їжею. Таким чином, поступово збільшуйте кількість сухого корму і зменшуйте натуральні продукти.