Корзина
1435 отзывов
Контакты
"Медовый Рай"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666943081+380973267924
+380445257075
Анна, Марина-консультанты.
УкраинаКиевул. Стратегическое шоссе,35
Карта

Собака погано їсть? З'ясовуємо причину поганого апетиту.

Собака погано їсть? З'ясовуємо причину поганого апетиту.

У статті йдеться про причини поганого апетиту у собак. Наводиться формула визначення калорійності раціону вихованця.

Щоб визначити, скільки їжі потрібно псові собака, існує багато формул. Наприклад, щоб підрахувати калорійність раціону для конкретної тварини, можна використовувати таку формулу: (вага в кг х 30) + 70 = кількість калорій в день. Якщо з відрахувань або по явним ознаками, Ви бачите, що собака погано їсть, тоді перше, що ви повинні вирішити, чи є у тварини проблеми зі здоров'ям або вона просто перебірлива в їжі.
Щоб вибрати правильно вирішення проблеми, чому собака погано їсть, необхідно відповісти на наступні питання.
Чи завжди вихованець їсть те, що Ви йому пропонуєте або іноді він пропускає кілька годувань? Якщо собака почала погано їсти раптово, тоді слід проконсультуватися з лікарем.
Чи є у тварини інші якісь симптоми? Якщо собака мало їсть, вона млява, у неї задишка, лихоманка, блювота, діарея, жовтуха або ще якісь нетипові прояви, тоді це є приводом для неспокою і візиту до ветеринара.
Що змінилося в раціоні харчування тварини в останні кілька днів? Якщо, наприклад, Ви почали використовувати нові добавки, тоді собаці це може не сподобатися. В такому випадку необхідно повернутися до колишнього раціону.
Чи втрачає вагу ваша собака? Часто собака погано їсть через те, що йому пропонують набагато більше їжі і частувань, ніж необхідно. Пам'ятайте, що може бути й таке, що собака відмовляється від їжі, але при цьому має істотний зайву вагу.
Якщо собака стала погано їсти, не завжди це є приводом бити тривогу. Наприклад, під час тічки у багатьох собак значно знижується апетит або собака повністю відмовляється від їжі. Врахуйте, якщо апетит вихованця не нормалізується після закінчення циклу, тоді негайно покажіть собаку ветеринару. Часто маленькі цуценята мають проблеми з апетитом, що пояснюється прорізуванням зубів. Зниження апетиту може викликати і спекотна погода. Якщо Ваш вихованець звик їсти в певні години, тоді собака буде погано їсти, якщо запропонувати їй приймати їжу в інший час. Введення в їжу різних мінеральних добавок або вітамінів, також є причиною поганого апетиту. Досить часто у собак з часом змінюються харчові пристрасті. Ці причини не є суттєвими, а вимагають лише ретельного уваги та догляду.

facebook twitter
Другие статьи